Два спортни турнира открива Захари Георгиев утре

1014

Два турнира - по футбол и по спортна гимнастика, ще открие утре народният представител и градски лидер на БСП Захари Георгиев. По традиция той ще награди победителите с класни велосипеди, които осигурява с лични средства.

В 10 часа на игрище № 5, Спортен комплекс "Пловдив", започва футболната надпревара между съставите на дванайсетгодишните, които тренират във ФК "Ботев Пловдив", ФК "Локомотив Пловдив", ФК "Ботев - Мотобойс" и ФК "Марица". Те се борят за почетни купи и индивидуални награди, които Георгиев ще връчи в ранния следобед на съботния ден.
Дванайсет отбора по спортна гимнастика ще се състезават по същото време в залата на Спортно училище. В 10.30 часа Захари Георгиев ще пожелая успех на гимнастиците, а по късно лично ще ги награди.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).