Страхотен гол! Стивън Петков се отпуши в Португалия, вкара на Спортинг!

Коментари (4)
09:33 / 11.02.2019
5160
Бившият голмайстор на Ботев (Пд) Стивън Петков най-после се отпуши в Португалия. Нападателят отбеляза първото си попадение с екипа на Фейрензе. Това стана при загубата с 1:3 от гранда Спортинг Лисабон в мач от 21-ия кръг на Примейра лига.

Стивън Петков влезе като резерва в 72-ата минута при 0:3 и само 4 минути по-късно отбеляза със страхотна странична ножица, оформайки крайното 1:3.

Това обаче бе 10-и пореден мач без победа за Фейрензе. Откакто премина при "сините", Стивън Петков изигра вече 6 двубоя, като в 3 от тях излизаше титуляр.

Поражението остави Фейрензе на последното 18-о място с актив от 14 точки.

Видео от най-интересните моменти в мача гледайте в прикачения файл!