Марица победи Асеновец при юношите, уреди спаринг с мъжете на Брацигово

13:20 / 01.02.2019
2743
Отборът на Марица победи с 3:1 Асеновец в контрола при юношите старша възраст, която се игра на терена до Английската гимназия. Възпитаниците на Красимир Иванов бяха по-добрият тим и постигнаха заслужен успех, като пропуснаха още доста положения.

В 10-ата минута Александър Праматаров откри, а в 30-ата Атанас Павлов отбеляза втори гол. През втората част в 69-ата минута Мариян Бончев реализира третото попадение за кършиякалии. Наставникът на жълто-сините Красимир Иванов пусна в игра доста състезатели от набори 2002 и 2003.

Следващата контрола на Марица ще бъде в неделя от 12 часа на стадиона в Брацигово, а съперник ще бъде местният представителен отбор, който се състезава в “А" ОФГ - Пазарджик.