Стивън Петков още не може да се отпуши в Португалия, получи жълт картон

10:05 / 21.01.2019
3040
Бившият голмайстор на Ботев (Пд) Стивън Петков започна втори пореден мач като титуляр за Фейрензе, но все още без успех в португалския елит. Нападателят игра до 66-ата минута при равенството 0:0 като гост на Рио Аве.

Още в 13-ата минута българинът получи жълт картон. Това бе негов трети мач с екипа на Фейрензе, като в тях тимът постигна две ремита и една загуба от Спортинг за Купата.

Фейрензе остана на предпоследното 17-о място във временното класиране с актив от 14 точки. В следващия кръг Стивън Петков и съотборниците му приемат шестия в подреждането Витория Гимараеш.