Ето защо Марица отложи мача срещу вицешампиона Левски
Представителният тим на Марица (Пловдив) заминава за столицата на Румъния, където ще протече част от подготовката за предстоящия сезон. Шампионките на България ще изиграят и два приятелски мача с шампионките на северната ни съседка – КСМ Букурещ (Букурещ).
Срещите ще се проведат в понеделник и вторник, 5 и 6 ноември, от 17:00 часа в зала "Елийт Спорт". Точно заради този турнир жълто-сините отложиха мача от първия кръг на НВЛ срещу вицешампиона Левски.
Марица и КСМ Букурещ (Букурещ) се готвят и за участие в груповата фаза на Шампионската лига. Те обаче няма как да попаднат заедно в една група, тъй като са в една и съща урна за жребия тази вечер.