Основен защитник на Ботев се контузи, титулярният вратар също извън групата

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
18:06 / 25.09.2018
5126
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров определи група от 18 футболисти за двубоя с ЦСКА 1948. Срещата от 1/16-финалите за Купата на България е в сряда от 19:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Днес в ранния следобед "канарчетата" тренираха на клубната база, след което отпътуваха за столицата. В сравнение с двубоя с Лудогорец, наставникът на "жълто-черните" извърши две промени в групата.

Едната е свързана с вратарския пост, като Мартин Димитров заменя Даниел Кайзер. Втората промяна е принудителна и контузеният Кристиан Димитров ще бъде заменен от 16-годишния юноша на клуба Станислав Шопов.

Ето и групата на Ботев:

Мартин Димитров, Иван Чворович, Филип Филипов, Костадин Ничев, Йордан Минев, Радослав Терзиев, Димитър Пиргов, Джонатан Перейра, Серкан Юсеин, Лъчезар Балтанов, Станислав Шопов, Тодор Неделев, Васил Шопов, Антонио Вутов, Стивън Петков, Кристиан Добрев, Густаво Афонсо, Диого Кампос


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).