Шеф на ЦСКА 1948: Имаме възможности да се противопоставим на Ботев

4321

Председателят на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов направи интересен коментар относно предстоящия сблъсък с Ботев (Пд) за Купата на България. 

Ето какво каза Гьонов за мача с "канарчетата":

“Падна ни се един от топ отборите, но ЦСКА играе за победа във всеки един мач. Излизаме и играем. Мисля, че имаме възможности да се противопоставим на Ботев. Ще видим какво ще се получи след края на мача".

"Ние сме отбор с доста нови попълнения. До мача с Ботев има време. Така че ако отборът успее да се напасне, ще бъдем един от силните тимове в първенството. Гледаме мач за мач какво ще се случи.

Играем, за да печелим всеки двубой. ЦСКА трябва да печели всеки мач. Приоритет ни е да се върнем в “А" група. Това ще има по-гоялма тежест, но в никакъв случай няма да излезем срещу Ботев с нагласа да не дадем 100 процента от себе си".


Още по темата: Купа на България, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (214)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).