Стивън Петков: Идеята ми е да се махам вече (ВИДЕО)
Нападателят на Ботев (Пд) Стивън Петков не даде ясен отговор на въпроса къде ще продължи кариерата си от следващия сезон. Голаджията се разписа два пъти при победата над Верея с 2:0 в последния домакински мач на "канарите".
"Искам да споделя наградата с двамата ни капитани - Лъчезар Балтанов и Тодор Неделев, които ми помагат от първия ден, от който съм в Ботев", започна изказването си Стивън Петков пред Диема спорт.
"Дори малкото игрови минути, които имах, ми даваха стимул. Идеята ми е да се надграждам във всеки един мач и да се махам оттук вече. Оттук имам предвид от държавата, а не от Ботев. Благодарих на всички "жълто-черни“ фенове, уважаван съм от тях, благодаря им“, добави нападателят.
"Като свърши първенството, ще видим какво ще е бъдещето ми. Дали бих играл в друг български отбор? Нека да има оферта от друг отбор, пък тогава ще видим. Идеята ми е друга“, завърши изказването си голмайсторът на Ботев.
Вижте цялото му интервю в прикаченото видео!
Свали на своя телефон: Android или iOS!
| | |||||||