Крушарски: Шест месеца ми бяха достатъчни, за да си избистря кухата кратуна (ВИДЕО)
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски направи изключително дълго изказване след снощния мач със Септември. След като първо хвърли "бисери“ в национален ефир, впоследствие клубният бос се изказа и в залата за пресконференции на Лаута.
"Шест месеца ми бяха достатъчни, за да си избистря кухата кратуна“, каза в изблик на откровеност Крушарски.
Той говори за обстановката на Лаута, за враговете на клуба, за бюджета, селекцията и за Мартин Камбуров.
Вижте изказването на Крушарски в прикаченото видео!