Коментари (13)
10:09 / 05.02.2018
8308
Бившата звезда на Ботев (Пд) Омар Косоко продължава с блестящите си изяви за своя нов клуб Ал Фуджайра в Обединените Арабски Емирства. Нападателят се отчете с гениална асистенция при победата с 2:1 над Ал Хамриа в дербито от 11-ия кръг на местната втора лига, научи Plovdiv24.bg.

Косоко пое топката от центъра и с 40-метров пас изведе сам срещу вратаря съотборника си Мохамед Халфан, който вкара за крайното 2:1 в 76-ата минута.

Преди това гостите от Ал Хамриа бяха повели в резултата, а в самия край на първото полувреме воденият от Диего Марадона тим на Ал Фуджайра изравни.

Успеха остави Ал Фуджайра на второ място във временното класиране (даващо право на промоция в първа лига) с актив от 23 точки, 3 по-малко от лидера Баняс, но и на 3 точки пред третия Итихад Калба.

Вижте в прикачения файл асистенцията на Косоко при победния гол за Ал Фуджайра!

Този браузър не поддържа видео елемента.