Само в Plovdiv24.bg: Косоко почна с гол в тима на Марадона

17:04 / 17.08.2017
5347
Бившата звезда на Ботев (Пд) Омар Косоко отбеляза гол още в неофициалния дебют за новия си тим Ал Фуджайра (ОАЕ), научи ексклузивно Plovdiv24.bg от свои източници.

Арабите, водени от аржентинската мегазвезда Диего Марадона, разгромиха аматьорския холандски тим Реджио Арнем (Team Regio Arnhem) със 7:0 в контролен мач.

Първото попадение в мача вкара именно Омар Косоко от дузпа. До почивката резултатът бе 2:0, а през втората част паднаха още 5 попадения. С два гола се отличи аржентинецът Браво, а всички останали голове бяха дело на различни играчи, като последното попадение бе автогол на холандски защитник.

Омар Косоко получи висока оценка за играта си, въпреки че още не се е сработил напълно с останалите си съотборници.