Локо загуби от Царско село след груби грешки

Коментари (8)
19:50 / 04.07.2017
7103
Локомотив Пловдив загуби от втородивизионния Царско село с 2:3 в предпоследната си контрола преди началото на новия сезон. Спарингът се игра на терена в комплекс Царско село в столицата, като през първата част паднаха 4 гола.

Срещата започна с едноминутно мълчание в памет на Аян Садъков.

Черно-белите откриха резултата в 8-ата минута. Каращият все още проби Марк-Готие Бедиме проби по левия фланг и изведе Мартин Камбуров, който от малък ъгъл вкара за 0:1.

Домакините изравниха в 39-ата минута. Това стана след центриране от ляво, при което играч в бяло и червено засече в долния десен ъгъл на вратаря Илко Пиргов за 1:1.

Само 3 минути по-късно Локо отново излезе напред в резултата. Мартин Камбуров изведе Веселин Марчев в пеналта и юношата на черно-белите с прецизен удар вкара за 1:2.

В самия край на полувремето обаче Пламен Крумов събори в наказателното поле противников футболист и съдията отсъди дузпа. Тя бе реализирана за 2:2.

Десет минути преди края груба грешка на Архан Исуф доведе до победния гол за домакините. Неопитният юноша на Локо опита да върне с глава от центъра към своя вратар Илко Пиргов и това позволи на двама играчи на Царско село да изскочат в чиста позиция и Диков на празна врата вкара за 3:2.

Локо - първо полувреме: Илко Пиргов, Пламен Крумов, Пламен Николов, Ивайло Марков, Марк-Готие Бедиме, Стефан Йевтоски, Пауло Серджо, Веселин Марчев, Дино Мартинович, Дани Кики, Мартин Камбуров.

Локо второ полувреме: Илко Пиргов, Архан Исуф, Димитър Везалов, Пламен Николов, Айкут Янъков, Димитър Велковски, Пауло Серджо (60 - Ванчо Траянов), Янко Ангелов, Димо Бакалов, Веселин Марчев (60- Парвиз Умарбаев), Дино Мартинович (75- Филип Колев).