Локо врътна реми с Верея в Говедарци

Коментари (6)
19:43 / 27.06.2017
5652
Локомотив (Пд) завърши 1:1 срещу Верея във втората си контрола от началото на подготовката. Спарингът се игра на терена в село Говедарци, където в бъдеще ще се изгражда база на черно-белите.

Попадението за пловдивчани бе дело на Дани Кики в края на първата част.

Първото добро положение за Локо бе в 24-ата минута. Пламен Крумов центрира опасно в пеналта, където Дино Мартинович не успя да овладее хубаво топката и да нанесе удар.

Малко по-късно Мартин Камбуров пробва директен шут от фаул, но право в стената.

Минута преди почивката "смърфовете" откриха резултата. Пламен Крумов нахлу от дясно и подаде към Дани Кики, който от малкото наказателно поле бе безпогрешен за 1:0.

След почивката в състава на Локо настъпиха доста промени и логично Верея успя да изравни, като това стана в 62-ата минута.

При следващата атака току-що влезлият Парвиз Умарбаев пробва опасен изстрел, но топката профуча на сантиметри от целта.

Локо - първо полувреме: Илко Пиргов, Пламен Крумов, Ивайло Марков, Димитър Везалов, Марк-Готие Бедиме, Дино Мартинович, Димитър Велковски, Ванчо Траянов, Веселин Марчев, Пауло Серджо (30- Дани Кики), Мартин Камбуров.

Локо - второ полувреме: Илко Пиргов (65- Павлин Евтимов), Марк-Готие Бедиме (55- Айкут Янъков), Димитър Везалов (60- Жак Пехливанов), Пламен Николов, Архан Исуф, Димо Бакалов, Гранит Османолай, Стефан Йевтоски, Дани Кики (60- Парвиз Умарбаев), Серхио Фолай, Родриго Джуниър.