И това доживяхме! 50-годишен президент игра футбол в Пловдив

11:51 / 07.05.2017
8300
Марица надигра Любимец с 2:0 като домакин в мач от 30-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група. Старши треньорът на пловдивчани Стоян Димитров не можеше да разчита на контузения Рангел Игнатов и на наказания Борислав Караматев, като сред резервите имаше трима юноши - Йордан Пейчинов, Юсуф Тарал и Костадин Пандев.

Гостите бяха дошли с едва трима футболисти, записани като резерви, а атракцията на терена беше 50-годишният играещ президент Атанас Сталев.

В 18-ата минута Любимец си отбеляза куриозен автогол. Георги Гайдаров върна нескопосано към вратаря, който опита я догони, но се хлъзна и тя бавно се търкулна зад голлинията за 1:0.

В 56-ата минута Венцислав Гюзелев нахлу отдясно в наказателното поле и с хубав удар удвои резултата - 2:0.

С успеха маричани имат вече 69 точки в актива си и изостават на три зад лидера Загорец. Трети е ОФК Карнобат с 65.

МАРИЦА: Илия Николов, Алил Кардашев (Димитър Хубинов), Мирослав Пушкаров, Самер Алхусейн, Даниел Спасов, Красимир Иванов - капитан, Венцислав Гюзелев, Христо Янчев, Георги Арабаджиев, Иван Гендов (Николай Павлов), Димитър Юруков (Георги Георгиев).