Крушарски: Камбуров се помисли за готвач

11195
5

Колоритният собственик на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски разкри какъв точно е бил проблемът на Мартин Камбуров и защо той пропусна 3 тренировки на тима.
"Той се е засегнал от приказките, които казах, че Едуард Ераносян е бил сготвен. И Камбуров се е помислил за готвач. Но той не е готвач. Тук готвач е старши треньорът и винаги е бил той. Във всеки един клуб старшията управлява - не футболистите, не и президентите. Президентите дават само парите", каза Христо Крушарски пред камерата на БНТ.

"Мартин винаги е един от хората, които говорят "право куме в очи". Вчера срещата я предизвика Христо Бонев - той говори с Мартин. След това Войн Войнов говори с него и последният бях аз. Ние с него се разбрахме за три минути", допълни още собственикът на Локомотив (Пловдив), който призна, че има забавяне на една заплата в клуба.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че вчера Крушарски най-отговорно заяви, че се явява за последен път пред камерите и спира с медийните си изяви, но явно 24 часа по-късно е решил отново да говори.


Още по темата: Крушарски в Локо (Пд)
Всички новини по темата: (228)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).