Видео: Гришо отново запя с Федерер, този път много по-качествено

7004
1

Най-добрият български тенисист Григор Димитров отново показа своите певчески умения. Този път обаче много по-качествено.

Гришо пак заформи певческо трио със звездите в тениса Роджър Федерер и Томи Хаас, като тримата изпълниха хита на група "Чикаго" - Hard To Say I`m Sorry.

Тримата пеят пред пианото на продуцента Дейвид Фостър, който е един от създателите на хита. В един момент вокалните си способности демонстрира и сърбинът Новак Джокович.

Клипът бе разпространен в социалните мрежи от Роджър Федерер, който дори даде и име на групата си - "Бекхенд Бойс".

Вижте изпълнението на Гришо, Хаас и Федерер в прикаченото видео!


Още по темата: Григор Димитров в Индиън Уелс 2017
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!