Виктория Волей завърши с бронзови медали във Висшата лига

1589

Виктория Волей (Пловдив) завърши с бронзови медали сезона в мъжката Висша лига по волейбол.

Възпитаниците на треньора Драган Иванов отстъпиха на Доростол (Силистра) в полуфиналния плейоф. "Оранжевите" загубиха днес и втората си среща в Силистра с 0:3 (18:25, 17:25, 15:25) гейма и така домакините спечелиха серията с 2-0 победи.

Мач за третото място във Висшата лига не се играе и затова бронзовите медали печелят тимовете на Виктория Волей (Пловдив) и Дея Спорт (Бургас).

Финалният плейоф във Висшата лига е между отборите на Хебър (Пазарджик) и Доростол (Силистра).

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!