Бивш национал на Локо отиде при Чичо Венци

3828
2

Бившият футболист на Локомотив Пловдив Стефан Велев подписа договор със Славия. Срокът на контракта е до лятото на 2018 година, съобщава сайтът на "белите".

27-годишният халф игра за последно в грузинския Динамо (Тбилиси). Преди това Стефан Велев беше на Лаута, а заради отличните си мачове с черно-бялата фланелка, бе викан и в националния отбор.
Полузащитникът има и 5 мача с екипа на държавния ни тим.

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!