Гришо започна лошо в Индиън Уелс

3014

Григор Димитров започна лошо участието си в Мастърса в Индиън Уелс (САЩ). Първата ни ракета отпадна от надпреварата на двойки.
Гришо и швейцарецът Стан Вавринка загубиха от Трийт Хюи и Макс Мирни с 4:6, 6:3 (3:10). Това стана след близо 70 минути игра и шампионски тайбрек.

Димитров излиза днес около полунощ в първия си мач на сингъл. Негов съперник ще е руснакът Михаил Южни, който отстрани вчера сънародника си Данил Медведев с 6:4, 6:4.

До този момент Григор Димитров и Южни нямат двубои помежду си на ниво ATP.


Още по темата: Григор Димитров в Индиън Уелс 2017
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!