Ботев даде 3 жертви в Битката за Тракия

2731

Трима футболисти на Ботев са с травми след срещата с Берое от 23-ия кръг на Първа лига, спечелена от жълто-черните с 2:0.

Вратарят Иван Чворович и десният бранител Цветомир Панов са с мускулни травми, съответно в адуктора и бедрото, и са под въпрос за гостуването на Черно море в събота. Виктор Генев също е с проблем след удар в главата, станал причина за принудителната му смяна през второто полувреме на срещата.

Днес "канарчетата" се събраха на клубната база за занимание, което бе с възстановителен характер за титулярите от дербито на Тракия и по-интензивно за останалата част от тима.

От сряда Ботев започва подготовката си за визитата на Черно море в Каварна. Двубоят от 24-ия кръг в елита е в събота /11 март/ от 15:30 часа.


Още по темата: Ботев - Берое 06/03/17
Всички новини по темата: (9)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!