Локо (Пд): Да живее България!

4175
4

Честит национален празник, българи!

Днес се навършват 139 години от подписването на Санстефанския мирен договор и Освобождението на България от турско робство.

По традиция националният празник ще бъде отпразнуван във всички градове с пищни тържества, а най-голямото събитие ще бъде на легендарния връх Шипка, където хиляди хора се очаква да се поклонят пред паметника на свободата.

Ръководството на Локомотив честити на всички българи националния празник на България!
Нека не забравяме подвига и саможертвата на хилядите знайни и незнайни герои и да бъдем достойни техни наследници, написа официалният сайт на черно-белите.

Честит 3-ти март! Да живее България!

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!