Ето ги най-добрите играчи на белот в община Марица

4694

Всички запалени по белота жители на община "Марица" премериха сили в организирания от кметството турнир. Началото беше дадено от Красимир Минков - кмет на с. Труд в 10.00 часа в местен ресторант.

На турнира участваха 54 души, от които две момичета защитиха нежния пол достойно.

Наградният фонд беше 500 лева, като за тримата призьори имаше специални купи.

След дълга и успорвана игра на първо място се класираха Павел Узунов и Ивелин Хаджиев. На второ място завършиха Петър Витков и Георги Станчев. Трети останаха Боян Стоев и Васил Кратунков.

Всички финалисти са от с.Труд.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!