Локо пусна билетите за сблъсъка с Нафтата

2317

Представителният отбор на Локомотив се изправя в събота (25.02) срещу тима на Нефтохимик (Бургас) в първия си домакински мач за годината. Срещата е от 21-ия кръг на Първа лига и е с начален час 13:00.
Билетите за двубоя са в продажба от днес във фен магазина на Лаута. Цените са както следва:

Трибуна Бесика - 3 лева
Трибуна Спортклуб - 7 лева
Централна трибуна - 12 лева

Нека подкрепим Локомотив в първия домакински мач за годината, обявиха от ръководството на черно-белите!


Още по темата: Локо - Нефтохимик 25/02/17
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!