И Левски като Ботев - остана без собственик

1661

Собственикът на Левски Спас Русев напуска Левски. Най-големият акционер на 26-кратните шампиони излиза от клуба, след като бе нападнат няколко дни подред от "Тръст Синя България" и Националния клуб на привържениците на Левски.

"Излизаме от Левски! Акциите ни ще бъдат прехвърлени на НКП и Тръст Синя България", заяви пред Спортал Евгени Русев, който освен син на Спас Русев е част от Надзорния съвет на Левски.

Преди половин година той получи акциите от предишните собственици Иво Тонев, Николай Иванов и Александър Ангелов.

В момента дълговете на Левски са 25,6 милиона лева.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!