Локо спечели купа след победа с култовия резултат 7:3

4271

Юношите на Локомотив от набор 2001 спечелиха първия етап от турнира, организиран на терените на Младежкия център в Пловдив. Възпитаниците на треньора Васил Ангелов постигнаха победа във финалния мач над връстниците си от Брестник 2001 със 7:3.
Черно-белите доминираха през по-голямата част на двубоя и заслужено завършиха на първо място в надпреварата.

Момчетата на Васил Ангелов се класираха до финала непобедени след успехи над тимовете на Сокол (Марково) 2002, Брестник 2002 и Евроколеж 2001.

След края на двубоя щастливите юноши и треньор на Локомотив вдигнаха купата и получиха своите златни медали и грамоти за първото място в турнира.


Още по темата: ДЮШ на Локо сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (107)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!