Чудесен Григор продължи да гази и вече е на четвъртфинал в Ротердам!

22836
3

Григор Димитров продължи победната си серия през 2017 година. Най-добрият наш тенисист преодоля втория кръг от силния турнир в Ротердам, който е с награден фонд от 1,8 млн. евро.
Първата ни ракета отстрани Денис Истомин от Узбекистан с 2:0 сета - 7:6, 6:1, и вече е на четвъртфинал.
Двубоят продължи час и 32 минути.
Гришо е поставен под №5 в основната схема на надпреварата, която е от категория АТР 500.

В спор за място на полуфинала Григор Димитров ще се изправи срещу белгиеца Давид Гофен, когото той победи вече два пъти в рамките на последните две седмици.

Гришо удължи уникалната си серия през 2017 година, като вече има 16 победи от общо 17 двубоя.


Още по темата: Григор Димитров в Ротердам 2017
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!