Промяна в дербито на Пловдив

1709

Дербито на Пловдив, което предстои в пети кръг от шампионата на А Национална волейболна група - Югоизток между отборите на Локомотив 1926 и Строител, ще се играе в зала "Олимпиада".

Първоначално двубоят трябваше да се състои в залата на Спортното училище, но настъпи промяна.

Така отборът на Локомотив ще посрещне лидера на югоизток на 18 февруари от 17:00 часа в зала "Олимпиада". Сега обаче със сигурност дербито ще може да бъде наблюдавано от доста повече зрители заради по-големия капацитет на залата, в сравнение с тази на Спортното училище.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!