Раковски загря в Пловдив за битката срещу Марица

1187

Волейболистките на "Раковски" (Димитровград) надиграха "Казанлък" с 3:2 (25:18, 25:22, 15:25, 19:25, 15:12) гейма в отложен мач от 8-ия кръг на женското първенство на България.
Двубоят се игра в зала "Олимпиада" в Пловдив поради ремонт на зала "Младост" в Димитровград, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Така тимът от Димитровград за втори път записва петгеймов успех над "розите", след като победи съперника в гостуването си в Казанлък и през първия полусезон.
В следващия кръг на 18 февруари "Раковски" излиза в Пловдив срещу шампиона и лидер в класирането "Марица" (Пловдив). Отборът на Казанлък почива поради отказването на "Бургас 2007" от първенството.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!