Декларация на феновете на Ботев преди мача с Локо (ГО)

6476
4

Обединените под името "Бултрас" фенски фракции в Ботев (Пд) излязоха с декларация към всички "жълто-черни" привърженици.
Plovdiv24.bg публикува текста без редакторска намеса:
Приятели, на 18.02.17 от 17:30 е първият официален мач за тази година.

Предстои ни едно важно гостуване. Важно не само за отбора, а и за нас привържениците на най-стария клуб в България. Отборът не върви и това е ясно на абсолютно всеки,
но не е оправдание за НАС да не сме на стадиона и да не дадем всичко от себе си. Последните мачове се забелязва,че дори и НИЕ не даваме ВСИЧКО от себе си, а очакваме нещо от отбора.

Нека тази година стартираме по-силно от всякога, нека тази година дадем всичко от НАС, за да очакваме ВСИЧКО от момчетата на терена. Запомнете едно - за да искаме, то трябва и да даваме.

Подготвили сме хореография за мача, но за да бъде изпълнена на 100% ни е нужна вашата помощ. Призоваваме, всеки определящ се като Ботевист, който има възможност и желание да присъства в събота на мача срещу Локомотив Горна Оряховица без значение от времето.

Нито дъжд, нито сняг трябва да е оправдание за НАС! Уикенд, футбол, приятели, бира - няма нищо толкова силно на земята, което да го замени!

ВСИЧКИ ЗАЕДНО ЗА БОТЕВ, ЗА ПЛОВДИВ! ПОДКРЕПА ДО КРАЙ!!!


Още по темата: Локо (ГО) - Ботев 18/02/17
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).