Гришо прегази Троицки и вече е на полуфинал в София

2789

Григор Димитров отново зарадва с победа многобройната публика в зала "Арена Армеец" и вече е полуфиналист в тенис турнира Garanti Koza Sofia Open, който е с награден фонд 540 310 евро.
Първата ни ракета беше безкомпромисен срещу №9 в основната схема Виктор Троицки от Сърбия и го елиминира с 6:3, 6:3. Двубоят продължи час и 5 минути.
Нашето момче направи по един пробив в сервирането на съперника си във всеки един сет и това се оказа решаващо за победата. Това е 11-и успех за най-добрия ни тенисист от началото на сезона.
На полуфинала съперник на Григор Димитров, който е поставен под номер 3, ще бъде победителят от двубоя между Николоз Басилашвили и Мартин Клижан, който е по-късно тази вечер.


Още по темата: Григор Димитров на турнира в София 2017 година
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!