Гонзо: Имам два отбора - Локо (Пд) и Левски

4161
2

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов - Гонзо направи интересно изказване за това кои отбори са на сърцето му.
"Имам спортна злоба, независимо срещу кой отбор или в каква игра участвам и винаги искам да побеждавам. Злоба към Левски не мога да имам! Имам два отбора - Локомотив Пловдив, където нормално е да съм им фен, защото там съм израсъл и съм се изградил и Левски, за който очевидно няма как да не ме питаш. 20 години от съзнателния ми живот е минал в Левски и винаги ще имам уважение и ще съм фен на този отбор, но до там. Все пак работя в друг клуб сега, където трябва да гледам неговите интереси и искам да побеждавам. В който клуб работя, най-много за него държа", заяви пловдивчанинът в предаването "Спорт+" по ТВ+.

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).