Локо продължава без загуба в Турция, Камбуров се отпуши

16:28 / 28.01.2017
5583
Локомотив Пловдив продължава без загуба в контролите през 2017 година. Черно-белите завършиха днес 1:1 срещу чешкия Словачко във втората си проверка по време на лагера в Турция.

"Смърфовете" изоставаха в резултата с попадение в 20-ата минута. В 60-ата обаче капитанът Мартин Камбуров вкара за 1:1.

В първата си контрола Локо победи казахстанския Кайсар с 1:0, припомня Plovdiv24.bg.

Локомотив през първото полувреме:  Илко Пиргов, Шоко, Павел Виданов, Кирил Котев (к), Роберт Петров, Стефан Йефтоски, Мигел Луке, Димо Бакалов, Дани Кики, Ияд Хамуд, Веселин Марчев.

През първото полувреме отборът на Словачко бе по-активния тим. В 20-ата минута те стигнаха до опасна атака пред вратата на Илко Пиргов и Франсис Коне от състава на чехите откри резултата.

Локомотив през второто полувреме: Кристиян Кацарев, Димитър Везалов, Александър Тунчев, Павел Виданов, Иван Горанов, Ванчо Траянов, Парвиз Умарбаев, Веселин Марчев, Дино Мартинович, Дани Кики, Мартин Камбуров (к)

През втората част Локомотив взе инициативата в двубоя и на няколко пъти организира добри атаки по посока вратата на Словачко. В 50-та минута, след разиграване пред наказателното поле на чехите, топката попадна във Ванчо Траянов, който стреля от далеч, но неточно.

В 60-ата минута Локомотив получи право да изпълни корнер от ляво на вратата на Словачко. Дани Кики центрира, Димитър Везалов отклони с глава към втора греда, където капитанът Мартин Камбуров с изстрел отблизо възстанови равенството в двубоя.

Следващата контрола на Локомотив е планирана за 31.01 срещу тима на Слован (Братислава).