Двама от Ботев директно в националния отбор след лагера в Турция

5497

Двама юноши от школата на Ботев получиха повиквателна за лагер-сбор на националния отбор до 19 години. Това са защитникът Атанас Ташолов и нападателят Милко Георгиев.

Лагерът на "трикольорите" е от 5 до 9 февруари и ще се проведе в Благоевград. Сборът на "лъвовете" е на 5 февруари на Националния стадион "Васил Левски".

Plovdiv24.bg припомня, че в момента Ташолов и Милко Георгиев са на лагер в Турция с мъжкия отбор на Ботев, като престоят в Алания ще е до 3 февруари.


Още по темата: Национален отбор по футбол
Всички новини по темата: (455)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!