Пловдивчанка с точна ръка спечели титла от силен турнир по дартс

2252

Пловдивчанката Бонка Манчева от дартс клуб "Тримонциум" спечели първо място на провелия се в Стара Загора много силен турнир от сериите "Мастърс" към Българската федерация по дартс.
В надпреварата взеха участие най-добрите 12 състезателки по дартс в България.

Бонка Манчева по безапелационен начин отвя всички свои съпернички. Нейната точна ръка нижеше троен след троен сектор.

"Изтощена съм", заяви след края на турнира победителката.

Другата представителка на клуба - Зорница Атанасова, за съжаление отпадна твърде рано, като още в началото се падна с победителката!

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!