Пловдивчанка с точна ръка спечели титла от силен турнир по дартс
Пловдивчанката Бонка Манчева от дартс клуб "Тримонциум" спечели първо място на провелия се в Стара Загора много силен турнир от сериите "Мастърс" към Българската федерация по дартс.
В надпреварата взеха участие най-добрите 12 състезателки по дартс в България.
Бонка Манчева по безапелационен начин отвя всички свои съпернички. Нейната точна ръка нижеше троен след троен сектор.
"Изтощена съм", заяви след края на турнира победителката.
Другата представителка на клуба - Зорница Атанасова, за съжаление отпадна твърде рано, като още в началото се падна с победителката!