Големият син на Бонев: Молим се за татко!
За момента състоянието на Христо Бонев - Зума е нормално. Това заяви големият му син Божидар, цитиран от "24 часа".
Той повтори думите на лекарите от тази сутрин, че легендарният футболист диша самостоятелно, контактен е и в съзнание.
"Дано всичко мине. Молим се", каза Божидар Бонев.
Той е убеден, че баща му ще се пребори. Според медиците нощта за пациента е минала спокойно. Зума е в реанимацията. Състоянието му е стабилно, но все още има опасност за живота. Сърцето му работи с помощта на помпа, докато премине първите два критични дни.