ПФК Ботев към всички българи: Мечтайте смело и живейте достойно!
Ботев (Пловдив) поздрави не само своите привърженици, но и всички българи по случай настъпването на 2017 година.
Ето какво гласи съобщението от официалния сайт на "канарчетата":
ПФК БОТЕВ приветства "жълто-черната" общественост и поздравява любителите на футбола и спорта, както и всички българи с настъпването на новата 2017 г.!
Бъдете здрави, щастливи и пълни с положителна енергия! Да извлечем поуките от миналото и да погледнем смело и с надежда към бъдещето!
Мечтайте смело и живейте достойно!
Честита Нова Година!