Таланти на Ботев “нападнаха" звездите на Лудогорец

3482
1

Таланти от школата на Ботев (Пловдив), които гонеха топките по време на мача на "канарчетата" с Лудогорец, "нападнаха" звездите на българския шампион. Веднага след последния съдийски сигнал момчетата наобиколиха играчите на Георги Дерменджиев и поискаха техните фланелки.
Повечето от футболистите откликнаха на молбата и подариха своите екипи.
Разбира се имаше и разочоровани момчета, тъй като част от тях на успяха да се сдобият с фланелки на своите любимци, които играят успешно в групите на Шампионската лига, твърди Спортал. Причината е, че при част от играчите се спряха по няколко деца, които си спретнаха малка надпревара.


Още по темата: Ботев - Лудогорец 26/11/16
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!