Без почивка за "канарите" след поражението на Лаута

4003
1

Футболистите на Ботев направиха традиционната възстановителна тренировка след загубата от Локомотив в градското дерби.

Жълто-черните проведоха занимание в понеделник преди обед, след което бяха пуснати в почивка до вторник следобед, когато започва подготовката на отбора за следващия шампионатен сблъсък, в който Ботев посреща на свой терен Лудогорец в събота от 17:30 часа.

Програмата на "канарчетата" до срещата предвижда по една тренировка на ден. Заниманията във вторник и сряда са с начален час 15:00, в четвъртък тренировката е насрочена за 11:00, а в петък за 15:30 часа.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!