Крушарски изключително щедър, вижте каква премия ще даде
Собственикът на Локомотив Христо Крушарски ще развърже здраво кесията, след като изпадна в еуфория от победата над Ботев в пловдивското дерби.
Още преди двубоя клубният бос надъхал тима в съблекалнята и обещал завишени премии за крайния успех.
Очаква се играчите да приберат по 2000 лева, твърди "Тема спорт".
Припомнете си тук какво каза Крушарски след края на дербито!