Ераносян празнува с фенове във винен клуб, футболистите - в чалготека

6770
1

Треньорът на Локомотив Едуард Ераносян отпразнува с фенове на отбора победата над Ботев в градското дерби. Едо и привърженици от "Организация Трибуна Спортклуб" вдигнаха наздравица в известен винен клуб на улица "Отец Паисий", научи Plovdiv24.bg.
В същото време почти всички футболисти на черно-белите поляха успеха над градския съперник в елитна чалготека в града.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!