Киров: Локомотив спечели, без да ни надиграва

9440
20

Треньорът на Ботев Николай Киров призна, че липсата на самочувствие е довела до загуба на неговия тим в пловдивското дерби, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Не започнахме добре срещата. Липсваше ни самочувствие при отиграване на топката. През второто полувреме нещата малко се промениха, но точно когато започнахме на търсим по-уверено атаката, допуснахме втори гол. Това определи и изхода от мача", започна изказването си Киров.

"Винаги има напрежение при такова дерби. Познаваме се добре и най-вероятно и двата отбора сме търсели изненада. Мачът обаче се разви така, че Локомотив спечели срещата, без да ни надиграва", допълни още наставникът на Ботев.

Вижте в прикаченото видео цялата пресконференция на Киров!




Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (20)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!