Ето я агитката на Ботев на Лаута

5019
1

Феновете на Ботев не спряха да подкрепят любимците си по време на градското дерби на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Жълто-черната" агитка сътвори димна завеса в началото на второто полувреме.
Вижте в прикаченото видео как бултрасите подкрепяха своите!




Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!