Локо с апел към феновете, които ще идват с коли на дербито

4214

Във връзка с течащия ремонт на улицата, която води към спортен комплекс "Локомотив", ръководството на черно-белите посъветна привържениците, които ще посетят дербито с Ботев с личните си автомобили, да дойдат възможно по-рано за утрешния мач.
Това се прави с цел избягване на задръствания и струпвания на коли пред входа на стадиона.

От фирмата, работеща по обекта, ще осигурят максимално добри условия за преминаване на всички привърженици на Локомотив. Препоръчително е да се избягва паркирането на автомобили по участъка в ремонт по начин, които може да затрудни влизането на други превозни средства към стадиона, се казва в официалното съобщение на футболния клуб.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!