Отборът на Сокол (Марково) се класира за четвъртфиналите от турнира за Купата на БФС при юношите младша възраст (родени през 2001 година). Това стана факт, след като в мач-реванш "соколите" завършиха 0:0 като домакини на Нефтохимик.
В първата среща марковци бяха победили съперника с 1:0 в бургаското село Българово и така с общ резултат 1:0 продължават напред.
"Играхме по-добре от първата среща в Българово, но отново нямахме късмет да отбележим. Все пак мога да кажа, че напускаме турнира с високо вдигнати глави", заяви след срещата старши треньорът на Нефтохимик Господин Господинов.

Plovdiv24.bg припомня, че за четвъртфиналите се класира и тимът на Ботев (Пд), който елиминира Черно море.