Край с тренировките на Локо! Който видял – видял!

4518

Фенове и журналисти няма да могат да гледат последните две тренировки на Локомотив преди неделното градско дерби срещу Ботев, научи Plovdiv24.bg. Наставникът на черно-белите Едуард Ераносян реши да закрие заниманията утре (18 ноември) и в събота (19 ноември).

Именно в тези две тренировки ще бъдат упражнявани тактически схеми, които "смърфовете" ще използват в дербито.

От началото на седмицата до днес отборът тренираше на стадион "Беркут" в Брестник, а следващите две закрити тренировки ще са на Лаута, разбра още Plovdiv24.bg.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!