Ераносян засипа с похвали Ботев

6772
4

Треньорът на Локомотив Едуард Ераносян засипа със суперлативи отбора на Ботев преди неделното пловдивско дерби, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Предстои ни мач срещу отбор, който смятам, че е в подем, въпреки че последните му резултати не са от най-добрите. Смятам, че има свеж полъх в играта им - играят доста рационално и опростено. И смятам, че няма да е лесен мач", заяви Ераносян на днешната си пресконференция на Лаута.

"Наясно съм със състава, с който ще играем. Проблеми чисто физически - нямам", допълни още наставникът на черно-белите.

Вижте цялата пресконференция на Едуард Ераносян в прикаченото видео!




Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!