Испанецът в Локо още не е сигурен за дербито
Участието на испанеца Мигел Луке в дербито срещу Ботев все още не е сигурно, научи Plovdiv24.bg. Причина за това е липсващата жълта карта на халфа.
Документът трябва да бъде изпратен от румънската футболна федерация, тъй като Луке е играл за последно в Рапид (Букурещ).
Ръководството на Локомотив е изготвило всички останали документи, които са необходими за картотекирането на най-новото попълнение в отбора.