КПБП към феновете на Ботев: Всички в Коматево!

6953
4

Клубът на привържениците на Ботев Пловдив призова "жълто-черните" фенове да надъхат футболистите за неделното дерби срещу Локо.
Ето какво гласи съобщението на КПБП, което Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса:
Нека надъхаме нашите момчета преди дербито. Последната тренировка ще бъде в събота от 15:00. Бъдете там поне 30 минути по-рано. Всички в Коматево!


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!