Едо за Белия: Много ми е близък, но трябва да си гледам моята къщичка
Наставникът на Локомотив Едуард Ераносян направи интересно изказване за колегата си Николай Киров - Белия, който е начело на Ботев.
Както е известно, двамата специалисти ще се изправят един срещу друг на 20 ноември по време на пловдивското дерби.
"Личен приятел съм с Николай Киров, но мисля, че не е редно да коментирам качества на съперника - как тренират и какво правят. Беше при мен футболист, много сме близки, но трябва да си гледам моята къщичка, а не да гледам чуждите къщи", заяви в типичния си стил Едуард Ераносян.