Какво прави тази Марица? 6 мача - 28:0 голова разлика!

11:14 / 13.11.2016
7340
Марица удари Евроколеж с 2:0 като гост в пловдивското дерби от 15-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група. Срещата се игра на спортната база на колежани в село Оризари.

Кършиякалии откриха резултата в 30-ата минута след комбинация между Борислав Караматев и Венцислав Гюзелев. Топката бе подадена в коридор към Димитър Юруков, който изпревари излезлият напред вратар на домакините и спокойно вкара за 0:1.

В 42-ата минута Борислав Караматев удвои резултата с красив гол. Халфът отбеляза със силен удар от воле от около 25 метра.

Така Марица постигна поредна победа през есенния полусезон, като в последните 6 мача тимът е отбелязал 28 гола и не е допуснал нито един. Жълто-сините вече са на втора позиция в класирането с 33 точки, само на точка зад лидера Загорец.

Евроколеж остана 9-и с 22 точки.

Марица: Илия Николов, Алил Кардашев, Пламен Табаков, Мирослав Пушкаров, Петьо Димитров, Даниел Спасов (Георги Георгиев 75'), Красимир Иванов - капитан, Борислав Караматев (Тодор Иванов 85'), Николай Павлов (Георги Арабаджиев 80'), Венцислав Гюзелев, Димитър Юруков. Старши треньор: Стоян Димитров

Евроколеж: Апостол Стоянов, Атанас Савов, Йордан Хърков, Георги Бъчваров, Иван Атанасов, Николай Николов, Борис Малев, Тодор Тимонов, Мирослав Караилиев, Георги Куртев, Серафим Михайлов (Сезгин Четин, Костадин Бекяров) Старши треньор: Иван Петров.